Susisiekite

Apie mus

UAB „Tradintek“ veikla – medicininės įrangos prekyba, montavimas, derinimas ir aptarnavimas. Bendrovė veiklą pradėjo 1999 metais. Šiuo metu kompanija aptarnauja gydymo įstaigas visoje Lietuvoje. Nauja, kokybiška ir modernia medicinine įranga šiandien gali džiaugtis daugelis Lietuvos gydymo įstaigų:

 • Vilniaus Universiteto ligoninės Santaros klinikos
 • Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės viešosios įstaigos Kauno klinikos
 • Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė
 • Vilniaus miesto klinikinė ligoninė
 • Nacionalinis vėžio institutas
 • Respublikinė Šiaulių ligoninė
 • Klaipėdos jūrininkų ligoninė
 • Klaipėdos vaikų ligoninė
 • Respublikinė Panevėžio ligoninė
 • ir daugelis kitų…

Mūsų bendrovė savo prioritetu laiko aukščiausių etikos standartų laikymąsi. UAB „Tradintek“ vadovaujasi įmonės vertybėmis ir be išlygų visiems savo vadovams ir darbuotojams, tarpininkams, atstovams, rangovams, subrangovams bei tiekėjams taiko griežtą Verslo etikos užtikrintumo Kodeksą. Jis numato nulinę toleranciją korupcijai, kyšininkavimui, galimoms dovanoms, palengvinimo mokesčiams, politinių jėgų rėmimui ar bet kokiam politinių iniciatyvų palaikymui bei apibrėžia etišką, skaidrią ir socialiai atsakingą veiklą, pagarbą žmogaus teisėms.

UAB „Tradintek“ darbuotojai, pastebėję galimą Kodekso nuostatų pažeidimą, turi imtis priemonių pažeidimui užkardyti bei informuoti atsakingus asmenis apie šiuos pažeidimus. Apie pažeidimus galima informuoti anonimiškai – pasitikejimas@tradintek.com. Visiems apie galimus Kodekso pažeidimus pranešantiems asmenims užtikrinamas konfidencialumas bei duomenų apsauga. Už pranešimus apie Kodekso pažeidimus negali grėsti jokios sankcijos, pranešėjai taip pat saugomi nuo grėsmių dėl bet kokių atsakomųjų veiksmų.

Kiekvienas naujas „Tradintek“ darbuotojas privalomai išklauso Kodekso mokymus, kurie visiems be išimties įmonės darbuotojams yra kartojami kas metus. Pati bendrovė kas metus vertina situaciją, susijusią su Verslo etikos Kodekso nuostatų laikymusi.

UAB „Tradintek“ griežtai laikosi finansinio sąžiningumo bei atvirumo nuostatų, įsipareigodama neslėpti pajamų, sąžiningai mokėti visus priklausančius mokesčius bei užtikrinti tikslią ir teisingą finansų apskaitą. Laikantis LR galiojančių teisės aktų, UAB „Tradintek“ laiku teikia visas ataskaitas ir pranešimus atitinkamoms valstybės institucijoms. Su finansinėmis ataskaitomis ir kita su įmone susijusia informacija galima viešai susipažinti šių institucijų tinklalapiuose. UAB „Tradintek“ už skaidrumą ir atsakingumą teikiant finansines ataskaitas teigiamai įvertino Kreditų biuras „Creditinfo Lietuva“.

Tarp UAB „Tradintek” akcininkų juridinių asmenų nėra. UAB „Tradintek” nepriklauso jokiai asociacijai, neturi dukterinių ar asocijuotų įmonių. Per pastaruosius trejus metus į ilgalaikį turtą Lietuvoje investavome 380 tūkstančių eurų.

Informaciją susijusią su akcininkų sąrašu, įmonės pajamomis, pelno prieš apmokestinimą dydžiu bei sumokėto pelno mokesčiu Lietuvoje viešai susipažinti galite: https://www.registrucentras.lt/

Būsime dėkingi, jeigu skirsite minutę užpildyti grįžtamojo ryšio anketą. Jūsų pastabos suteiks mums galimybę suteikti paslaugą, atitinkančią Jūsų lūkesčius, formą galite užpildyti: Kokybės vertinimo anketa

Socialinė atsakomybė

 • Įmonė įgyvendina sąnaudas mažinančias veiklas, dėmesį skiria atliekų rūšiavimui, skatina racionalų išteklių valdymą ir naudojimą.
 • Įmonė savo kasdienėje veikloje naudoja technologijas bei diegia procesus, atitinkančius ekologinius standartus ir padedančius mažinti veiklos poveikį aplinkai.

Skaidrumas

 • Užtikriname, kad mūsų finansinės knygos ir įrašai būtų išsamūs, tikslūs ir teisingi. Jie paruošiami laiku ir atitinka taikomas taisykles bei standartus.
 • Laikomės finansinių ataskaitų teikimo taisyklių ir vidinių kontrolės procesų.
 • Teikiame teisingą ir išsamią informaciją finansinės atsakomybės tikslais.

0% tolerancija korupcijai

 • Nepervedame ir nepriimame netinkamų piniginių mokėjimų.
 • Neteikiame ir nepriimame netinkamos labdaros, paramos, aukų ar narysčių.
 • Neduodame ir nepriimame kyšių už viešąsias paslaugas.

Darbuotojų sauga

 • Įmonė siekia suteikti saugias ir sveikas sąlygas darbo vietose bei jas nuolat gerinti, tam tikslui užtikrindama darbo procesų saugumą, reaguodama į sveikatai kenksmingus ir pavojingus darbo aplinkos veiksnius, įgyvendindama prevencines priemones bei skatindama sveikatą ir gerovę propaguojančias priemones.
 • Laikomės saugumo reikalavimų savo darbo vietoje.
 • Vengiame rizikingo elgesio.

Mūsų atstovaujami medicinos įrangos gamintojai

Ge Healthcare
Karl Storz
Varian
Ulrich Medical
Deltex Medical
Moor
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.